Est1,200 - 1,300 SEK
Parti LP-skivor, ca 20 st, bl.a Nazareth, Beatles m.m
Est500 - 600 SEK
Final bid500 SEK
Est600 - 700 SEK
Est1,200 - 1,300 SEK
Herrskor, Clarks, England, storlek 10
Final bid200 SEK
Est300 - 400 SEK
Damskor, Marks, storlek 5 1/2
Damskor, Marks, storlek 5 1/2
Est300 - 400 SEK
Herrskor, Master, storlek 10
Herrskor, Master, storlek 10
Final bid200 SEK
Est300 - 400 SEK
Okänd designer för Belid, vägglampa, glas och metall, "Arty", modell 5133, höjd 25 cm
Est300 - 400 SEK
Digitalkamera, 10 MP, Panasonic Lumix DMC -FS/, medföljer minneskort, laddare
Est300 - 400 SEK
Matta, old Persisk galleri, 330 x 90 cm
Est1,100 - 1,200 SEK
Final bid500 SEK
Est400 - 500 SEK
Final bid300 SEK
Est400 - 500 SEK
Trofeer, 2 st, råbockar, höjd 37 - 41 cm
Est400 - 500 SEK
Est900 - 1,000 SEK
Okänd designer, klänning, 1960-70-tal, dekor av blommor, stl 44
Final bid350 SEK
Est400 - 500 SEK
Est400 - 500 SEK
Parti spel, pussel och byggklossar, 1 låda, ej genomgångna
Final bid100 SEK
Est200 - 300 SEK
Kavaj, ylle, Sir
Kavaj, ylle, Sir
Final bid200 SEK
Est300 - 400 SEK
Barbie-docka (1966) med kjol, tröja, kappa och hatt, höjd 29 cm
Est900 - 1,000 SEK
Est400 - 500 SEK
Est2,800 - 3,000 SEK
Est2,800 - 3,000 SEK
Lundin, Ingeborg för Orrefors, glasservis, 14 + 12 delar, 'Silvia', design 1957
Est900 - 1,000 SEK
Final bid1,000 SEK
Est900 - 1,000 SEK
Est900 - 1,000 SEK
Newton, Helmut, efter, offset, "Winnie at the Negresco, Nice 1975", synlig pappersstorlek 49 x 39 cm
Final bid1,000 SEK
Est1,100 - 1,200 SEK
Est1,100 - 1,200 SEK
Est600 - 700 SEK
Newton, Helmut, efter, offset, "David Bowie, Monte Carlo 1983", synlig pappersstorlek 49 x 39 cm
Final bid1,900 SEK
Est1,100 - 1,200 SEK
Reuterswärd, Carl Fredrik, färglito, "Game on Blue" - ur mappen "Games", signerad och numrerad 269/1500, synlig pappersstorlek 53 x 48 cm
Final bid400 SEK
Est500 - 600 SEK
Reuterswärd, Carl Fredrik, färglito, "Game on Yellow" - ur mappen "Games", signerad och numrerad 269/1500, synlig pappersstorlek 53 x 48 cm
Final bid400 SEK
Est500 - 600 SEK
Reuterswärd, Carl Fredrik, färglito, "Game on Red" - ur mappen "Games", signerad och numrerad 269/1500, synlig pappersstorlek 53 x 48 cm
Final bid400 SEK
Est500 - 600 SEK
Est1,100 - 1,200 SEK
Est400 - 500 SEK
Final bid250 SEK
Est300 - 400 SEK
Est400 - 500 SEK
Est600 - 700 SEK
Okänd designer, bordslampa, lergods, södra Europa, höjd inkl skärm 70 cm
Est400 - 500 SEK
Parti äldre bokmärken, bl a hela ark
Final bid900 SEK
Est600 - 700 SEK
Lampetter, 1 par, mässing och blått glas, dekor av putti, höjd 37 cm
Final bid600 SEK
Est600 - 700 SEK
Est400 - 500 SEK
Est500 - 600 SEK
Julservisdelar, Jonson bros, ca 40 delar, bl.a 12 mattallrikar
Est3,200 - 3,400 SEK
Est400 - 500 SEK
Est300 - 400 SEK
Est2,200 - 2,400 SEK
Kaffe- och theservisdelar, porslin, B&G Blå Mås med guldkant, ca 30 delar
Final bid1,000 SEK
Est1,100 - 1,100 SEK
Wåhlström, Ann för Kosta Boda Artist Collection, kanna, polykromt glas, "Ocean", design 1989, signerad och etikettmärkt, höjd 29 cm
Final bid300 SEK
Est400 - 500 SEK