Fredag 24/3 klockan 12.00 - 19.00

Lördag 25/3 klockan 12.00 - 17.00

Söndag 26/3 klockan 12.00 - 16.00

Final bid600 SEK
Est700 - 800 SEK
Est300 - 400 SEK
Final bid500 SEK
Est400 - 500 SEK
Est400 - 500 SEK
Final bid250 SEK
Est400 - 500 SEK
Nilsson, Lennart, färglitografi, "Banandröm"
Final bid400 SEK
Est300 - 400 SEK
Final bid1,000 SEK
Est1,100 - 1,200 SEK
Matta, semiantik persisk galleri, 320 x 90 cm
Est1,700 - 1,800 SEK
Bilmodell, Volvo, 1800 ES, bemålad gips?, längd 23 cm
Final bid300 SEK
Est400 - 500 SEK
Final bid250 SEK
Est400 - 500 SEK
Leon, May K, färglitografi, par på cykel
Final bid300 SEK
Est400 - 500 SEK
Kniv med balja, Iisakki Järvenpää, Finland, tot längd 32 cm
Final bid250 SEK
Est300 - 400 SEK
Hörseltestare, Amplivox Audiometer, h 30 cm
Est300 - 400 SEK
Final bid300 SEK
Est300 - 400 SEK
Elgitarr, Maestro by Gibson
Elgitarr, Maestro by Gibson
Final bid400 SEK
Est400 - 500 SEK
Elgitarr, Fender Standard Stratocaster MIM, "MZ1058825" Mexiko
Final bid3,800 SEK
Est2,200 - 2,400 SEK
Corneille (egentligen Guillaume Cornelis van Beverloo), färglitografi,  "Le chat jaune", signerad, daterad -87 och numrerad 13/100, synlig pappersstorlek 77 x 56 cm
Final bid2,400 SEK
Est1,500 - 1,600 SEK
Final bid1,300 SEK
Est500 - 600 SEK
Est900 - 1,000 SEK
Est500 - 600 SEK
Nordin, Lars, silcsreen, "Wedding flowers"
Est600 - 700 SEK
Olson, Axel, färglitografi, "Rosor i skyn",
Final bid400 SEK
Est400 - 500 SEK
Leon, May K, färglitografi, "Den förste golfaren", signerad och numrerad 134/350, synlig pappersstorlek 42 x 43 cm
Final bid500 SEK
Est600 - 700 SEK
Est700 - 800 SEK
Final bid400 SEK
Est500 - 600 SEK
Est1,700 - 1,800 SEK
Qvarsebo, Michael, olja, 'komposition med byggnader',
Final bid700 SEK
Est600 - 700 SEK
Qvarsebo, Michael, olja, 'Komposition', signerad och daterad 1969, 19 x 24 cm
Final bid300 SEK
Est400 - 500 SEK
Qvarsebo, Michael, olja, 'Komposition', signerad och daterad 1969, 27 x 35 cm
Final bid300 SEK
Est400 - 500 SEK
Eisner, Jeppe, olja, motiv från Dyrehavsbakken ("Bakken"),
Final bid700 SEK
Est500 - 600 SEK
Est2,200 - 2,400 SEK
Est700 - 800 SEK
Est600 - 700 SEK
Qvarsebo, Michael, blandteknik, 'Djupets gåta II', signerad och daterad 2009-2010, 120 x 79 cm
Final bid5,000 SEK
Est5,500 - 6,000 SEK
Est900 - 1,000 SEK
Du Mats (Mats Bengtsson), olja, Gröngöling i Paris,
Final bid400 SEK
Est500 - 600 SEK
Reim-Korb, Regina, akvatint i färger, komposition,
Est400 - 500 SEK
Qvarsebo, Michael, olja, 'Komposition',  signerad och daterad 1969, 47 x 13 cm
Final bid350 SEK
Est400 - 500 SEK
Est1,100 - 1,200 SEK
Est8,000 - 9,000 SEK
Boulineau, Abel, olja, stilleben med vinglas och frukter,
Final bid1,100 SEK
Est400 - 500 SEK
Chaiselongue, teak (?), så kallad Récamier, empirestil,
Final bid1,800 SEK
Est1,900 - 2,000 SEK
Adamsson, Bo Åke, färglitografi, dansande par
Est500 - 600 SEK
Final bid900 SEK
Est600 - 700 SEK
Est1,100 - 1,200 SEK
Final bid800 SEK
Est900 - 1,000 SEK
Est700 - 800 SEK
Bajonetter, 4 st, M/1867 för Remington, l 53 cm
Final bid500 SEK
Est700 - 800 SEK