771
Est300 - 400 SEK
Est300 - 400 SEK
Est300 - 400 SEK
Est300 - 400 SEK
775
Est400 - 500 SEK
Est1,100 - 1,200 SEK
Vantore, Mogens, olja, landsby, signerad, 65 x 80 cm
Est400 - 500 SEK
Est400 - 500 SEK
Final bid400 SEK
Est500 - 600 SEK
Final bid800 SEK
Est500 - 600 SEK
781
Est900 - 1,000 SEK
Final bid300 SEK
Est400 - 500 SEK
Final bid600 SEK
Est500 - 600 SEK
Est1,700 - 800 SEK
Final bid350 SEK
Est200 - 300 SEK
Est400 - 500 SEK
Est700 - 800 SEK
Est400 - 500 SEK
Dahlbergh, Eric, kopparstick, "Typus solennitatum quibus tabulæ pacis inter regna Sueciæ et Daniæ...", ur Samuel von Pufendorffs "De rebus a Carolo Gustavo..." 1696, synlig pappersstorlek 30 x 38 cm
789
Final bid400 SEK
Est500 - 600 SEK
Est900 - 1,000 SEK
Est900 - 1,000 SEK
Final bid800 SEK
Est900 - 1,000 SEK
Est500 - 600 SEK
Final bid1,200 SEK
Est1,300 - 1,400 SEK
795
Est1,500 - 1,600 SEK
796
Est1,100 - 1,200 SEK
797
Final bid1,800 SEK
Est1,500 - 1,600 SEK
798
Final bid1,500 SEK
Est1,500 - 1,600 SEK
Soffgrupp, 3 delar, brun konstläderklädsel, Chesterfieldmodell, soffa samt 2 fåtöljer, soffa l 202 cm, bruksslitage
799
Final bid2,200 SEK
Est2,200 - 2,400 SEK
800
Est1,100 - 1,200 SEK
Takkrona till 5 ljus, mässing med prismor, 1900-talets mitt, h 45 cm
801
Final bid600 SEK
Est500 - 600 SEK
802
Est300 - 400 SEK
de Zwart, Willem, olja, landskap, signerad, 19 x 24 cm
803
Est11,100 - 1,200 SEK
804
Final bid300 SEK
Est400 - 500 SEK
805
Est500 - 600 SEK
806
Est1,100 - 1,200 SEK
807
Est1,100 - 1,200 SEK
808
Final bid200 SEK
Est300 - 400 SEK
Okänd dansk designer, 1950-60-tal, soffa, svart skinnklädsel, ben i bonad bok, l 194 cm
809
Final bid1,000 SEK
Est1,100 - 1,200 SEK
Okänd dansk designer, 1950-60-tal, fåtöljer, 1 par, svart skinnklädsel, ben i bonad bok
810
Final bid1,000 SEK
Est1,100 - 1,200 SEK
811
Final bid400 SEK
Est500 - 600 SEK
812
Final bid600 SEK
Est700 - 800 SEK
813
Est500 - 600 SEK
814
Est1,500 - 1,600 SEK
815
Est300 - 400 SEK
816
Est400 - 500 SEK
817
Est300 - 400 SEK
818
Est400 - 500 SEK