Fredagen 25/10 12 - 19

Lördag 26/10 12 - 17

Söndag 27/10 12 - 16

Auktion 27/10 16.00

Inkludera avslutade föremål
5d 8h
Startbud500 SEK
Värdering600 - 700 SEK
5d 8h
Kaffeskedar, silver, 6 st, Markströms Uppsala, vikt 53 g
Aktuellt bud200 SEK
Värdering300 - 400 SEK
5d 8h
Bägare, silver, svagt trumpetformad, stämplad CG Hallberg 1955, höjd 18,5 cm, vikt 245 gram
Aktuellt bud1 000 SEK
Värdering1 100 - 1 200 SEK
5d 8h
Kaffeskedar, silver, 12 st, T H Marthinsen, Norge, vikt ca 95 g
Aktuellt bud300 SEK
Värdering400 - 500 SEK
5d 8h
Startbud4 600 SEK
Värdering4 800 - 5 000 SEK
5d 8h
Startbud1 600 SEK
Värdering1 700 - 1 800 SEK
5d 8h
Okänd dansk designer, soffa, bonat trä med svart läderklädsel, b 124 cm
Startbud1 600 SEK
Värdering1 700 - 1 800 SEK
5d 8h
Startbud1 600 SEK
Värdering1 700 - 1 800 SEK
5d 8h
Startbud1 600 SEK
Värdering1 700 - 1 800 SEK
5d 8h
Startbud1 000 SEK
Värdering1 100 - 1 200 SEK
5d 8h
Startbud1 000 SEK
Värdering1 100 - 1 200 SEK
5d 8h
Rock/kavaj samt 2 västar, Hanna Morris, proveniens: klädesplaggen har ägts och burits av brottaren Frank Andersson
Startbud2 000 SEK
Värdering2 200 - 2 400 SEK
5d 8h
Minnesmynt, sterlingsilver, 12 st, Svenska Dagbladets bragdmedaljörer, Mynthuset, total vikt 300 g, medföljer originalschatull i trä, detta längd 28,5 cm
Startbud1 800 SEK
Värdering1 900 - 2 000 SEK
5d 8h
Startbud6 000 SEK
Värdering6 500 - 7 000 SEK