26/4 kl 12 - 19

27/4 kl 12 -17

28/4 kl 12 - 16

28/4 kl 16

Slutpris1 400 SEK
Värdering900 - 1 000 SEK
Slutpris600 SEK
Värdering700 - 800 SEK
SlutprisInga bud
Värdering2 200 - 2 400 SEK
De Luca, Arturo, olja, sittande kvinnor, signerad, 40 x 35 cm
Slutpris1 800 SEK
Värdering1 100 - 1 200 SEK
SlutprisInga bud
Värdering400 - 500 SEK
Kuverttallrikar, teak, 18 st, diameter 27 cm
Slutpris700 SEK
Värdering600 - 700 SEK
Golvur, bemålat och bronserat trä, så kallat Borholmerur, hane, urtavla märkt Uhrmagerinteresskabet, höjd 199 cm
Slutpris500 SEK
Värdering400 - 500 SEK
Slutpris500 SEK
Värdering600 - 700 SEK
Slutpris500 SEK
Värdering600 - 700 SEK
Slutpris300 SEK
Värdering400 - 500 SEK
Slutpris250 SEK
Värdering300 - 400 SEK
SlutprisInga bud
Värdering300 - 400 SEK
SlutprisInga bud
Värdering3 400 - 3 600 SEK
SlutprisInga bud
Värdering5 500 - 6 000 SEK
Slutpris1 400 SEK
Värdering1 500 - 1 600 SEK
SlutprisInga bud
Värdering500 - 600 SEK
Skulptur, bemålad metall, duvpar, höjd 25 cm
SlutprisInga bud
Värdering600 - 700 SEK
SlutprisInga bud
Värdering500 - 600 SEK
Leopold, Joseph Friedrich, kopparstick, Douay, omkring 1710, synlig pappersstorlek 47 x 60 cm
Slutpris350 SEK
Värdering400 - 500 SEK
Wärff, Göran för Orrefors, ljuslykta, glas, "Polar", etikettmärkt, höjd 16 cm
Slutpris500 SEK
Värdering500 - 600 SEK
Slutpris400 SEK
Värdering500 - 600 SEK
Uppblåsbar reklamskylt, i form av Cola Zeroflaska, h 125 cm
SlutprisInga bud
Värdering600 - 700 SEK
Coca Colakyl, i form av Coca Colaflaska, h 175 cm, ej funktionstestad
SlutprisInga bud
Värdering3 600 - 3 800 SEK
Slutpris800 SEK
Värdering500 - 600 SEK
Lorentzon, Waldemar, färglito, "Spansk resa", signerad och numrerad 274/310, ur 70-årsmappen, synlig pappersstorlek 31 x 42 cm
Slutpris600 SEK
Värdering500 - 600 SEK
Olson, Axel, färglitografi, "Sommarbukett", signerad och numrerad EA, synlig pappersstorlek 59 x 43 cm
Slutpris500 SEK
Värdering600 - 700 SEK
Olson, Axel, färglitografi, "Kväll", signerad och numrerad 184/260, synlig pappersstorlek 44 x 52 cm
Slutpris300 SEK
Värdering400 - 500 SEK
SlutprisInga bud
Värdering400 - 500 SEK
Kåks, Olle, färglito, komposition, signerad och numrerad 134/150, daterad -82, synlig pappersstorlek 60 x 44 cm
Slutpris300 SEK
Värdering400 - 500 SEK
SlutprisInga bud
Värdering1 900 - 2 000 SEK
SlutprisInga bud
Värdering2 200 - 2 400 SEK
SlutprisInga bud
Värdering1 900 - 2 000 SEK
Slutpris1 100 SEK
Värdering900 - 1 000 SEK
SlutprisInga bud
Värdering1 900 - 2 000 SEK
Berg, Monica, olja, kvinnlig figur, signerad, 100 x 80 cm
SlutprisInga bud
Värdering600 - 700 SEK
SlutprisInga bud
Värdering1 700 - 1 800 SEK
Slutpris500 SEK
Värdering600 - 700 SEK
SlutprisInga bud
Värdering600 - 700 SEK
SlutprisInga bud
Värdering500 - 600 SEK
Thorén, Esaias, färglito, "Improvisation", signerad, daterad -70 samt numrerad 274/310, ur 70-årsmappen, synlig pappersstorlek 43 x 32 cm
Slutpris900 SEK
Värdering600 - 700 SEK
SlutprisInga bud
Värdering500 - 600 SEK
Jonson, Sven, färglito, "Nattbild" signerad och numrerad 274/310, ur 70-årsmappen, synlig pappersstorlek 30 x 37 cm
Slutpris500 SEK
Värdering500 - 600 SEK
SlutprisInga bud
Värdering500 - 600 SEK
Olson, Erik, färglito, "Efter oss syndafloden", signerad, daterad 1970 och numrerad 274/310, ur 70-årsmappen, synlig pappersstorlek 38 x 49 cm
Slutpris900 SEK
Värdering900 - 1 000 SEK
SlutprisInga bud
Värdering2 200 - 2 400 SEK
Slutpris600 SEK
Värdering700 - 800 SEK
SlutprisInga bud
Värdering600 - 700 SEK
SlutprisInga bud
Värdering1 500 - 1 600 SEK