25/2 16.00

Visning::

23/2 12-19

24/2 12-17

25/2 12-16

SlutprisInga bud
Värdering1 100 - 1 200 SEK
Slutpris3 600 SEK
Värdering2 200 - 2 400 SEK
Slutpris1 900 SEK
Värdering1 700 - 1 800 SEK
Slutpris2 200 SEK
Värdering1 900 - 2 000 SEK
Slutpris3 000 SEK
Värdering1 700 - 1 800 SEK
Slutpris2 800 SEK
Värdering1 500 - 1 600 SEK
Okänd designer för Hjort Knudsen, fåtölj, svart läderklädsel på kromat underrede, etikettmärkt, framstår i i nyskick
Slutpris1 300 SEK
Värdering1 100 - 1 200 SEK
Okänd designer för Hjort Knudsen, fåtölj med fotpall, svart läderklädsel på kromat underrede, etikettmärkt, framstår i i nyskick
Slutpris1 600 SEK
Värdering1 500 - 1 600 SEK
Sockerlådor, 3 st, SSA, 1900-talets mitt, l 68 respektive 78 cm, medföljer låda l 38 cm
Slutpris300 SEK
Värdering400 - 500 SEK
Halskedja, 18 karat rödguld, vikt 12,7 gram, l 50 cm, lås defekt
Slutpris5 000 SEK
Värdering5 500 - 6 000 SEK
Zwick, Lis, färglito, "Dario Fo Teater", signerad, daterad 1986 samt numrerad 155/200, synlig pappersstorlek 58 x 75 cm, Zwick var gift med Jörgen Nash
Slutpris500 SEK
Värdering600 - 700 SEK
Zwick, Lis, färglito, "Nattens broar II", signerad, daterad 1988 samt numrerad 87/150, synlig pappersstorlek 39 x 49 cm, Zwick var gift med Jörgen Nash
Slutpris400 SEK
Värdering500 - 600 SEK
Zwick, Lis, färglito, "Nattens broar I", signerad, daterad 1988 samt numrerad 87/150, synlig pappersstorlek 39 x 49 cm, Zwick var gift med Jörgen Nash
Slutpris400 SEK
Värdering500 - 600 SEK
Mynt, 999/1000 platina, 150 Balboas, Panama 1976, vikt 9,3 gram
SlutprisInga bud
Värdering4 200 - 4 400 SEK
SlutprisInga bud
Värdering900 - 1 000 SEK
SlutprisInga bud
Värdering500 - 600 SEK
SlutprisInga bud
Värdering500 - 600 SEK
Slutpris200 SEK
Värdering300 - 400 SEK
SlutprisInga bud
Värdering4 600 - 4 800 SEK
Slutpris350 SEK
Värdering300 - 400 SEK
SlutprisInga bud
Värdering4 200 - 4 400 SEK
SlutprisInga bud
Värdering400 - 500 SEK
SlutprisInga bud
Värdering1 100 - 1 200 SEK
Trofé, jämn 12-taggars älgtjur, monterad, b 92 cm, lackerad
SlutprisInga bud
Värdering500 - 600 SEK
SlutprisInga bud
Värdering400 - 500 SEK
SlutprisInga bud
Värdering600 - 700 SEK
Aspelin, Arne, olja, "Grissleholm", signerad, 50 x 61 cm
SlutprisInga bud
Värdering400 - 500 SEK
Matta, Pakistan, 185 x 130 cm
Matta, Pakistan, 185 x 130 cm
Slutpris200 SEK
Värdering300 - 400 SEK
Slutpris400 SEK
Värdering500 - 600 SEK
Matta, semiantik Turkiet Zaff, 185 x 95 cm
Slutpris400 SEK
Värdering500 - 600 SEK
SlutprisInga bud
Värdering300 - 400 SEK
SlutprisInga bud
Värdering900 - 1 000 SEK
SlutprisInga bud
Värdering1 000 - 1 100 SEK
Taklampa, mässing med prismor, höjd 57 cm
Slutpris500 SEK
Värdering600 - 700 SEK
Okänd designer, taklampa, teak och metall, diameter 20 cm, anlupen
SlutprisInga bud
Värdering400 - 500 SEK
Slutpris700 SEK
Värdering400 - 500 SEK
SlutprisInga bud
Värdering300 - 400 SEK
SlutprisInga bud
Värdering300 - 400 SEK
SlutprisInga bud
Värdering300 - 400 SEK
Slutpris400 SEK
Värdering500 - 600 SEK
SlutprisInga bud
Värdering300 - 400 SEK
SlutprisInga bud
Värdering5 500 - 6 000 SEK
Okänd designer för Lomonosov, vas, porslin, dekor i kobolt och guld, höjd 20 cm
SlutprisInga bud
Värdering300 - 400 SEK
Slutpris200 SEK
Värdering300 - 400 SEK
Stort parti vykort, i huvudsak 1900-talet
SlutprisInga bud
Värdering300 - 400 SEK
SlutprisInga bud
Värdering300 - 400 SEK
Backström, Monica för Boda, skulpturer, 2 st, polykrom glasmassa, h 6-10 cm
Slutpris300 SEK
Värdering300 - 400 SEK
Olje/vinägerkanna med lock, porslin, Meissen, 1900-talets 2 hälft, blå underglasyrdekor i lökmönstret, h 20 cm
Slutpris300 SEK
Värdering400 - 500 SEK