2 Ikon, tempera på trä med silverochlad, Ryssland, 1800-talets 1 hälft, Sankt Mitrofan av Voronezh, kontorllörsstämpel Dmitri Iliych Tverskoy St Petersburg 1836 (?), 11 x 8,5 cm, skador
Estimate | 2,200 - 2,400 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 50 SEK |