350 Litografier, 1 par, handkolorerade, 1840-tal, i samtida masurbjörkramar, "Des Jägers Hochzeits Fest" respektive "De Jägers Leichenzug", yttermått 31 x 40 cm
Estimate | 1,700 - 1,800 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 50 SEK |