359 Rökelsekar, porslin, Japan, 1900-tal, i form av ridande man, polykrom dekor, höjd 27cm, omfattande lagningar på lock

31683a_8dbb480a1b78ea7_med.jpeg
  • 31683a_8dbb480a1b78ea7_sm.jpeg
  • 31683b_8dbb480a1a79caf_sm.jpeg
  • 31683c_8dbb480a1db30d0_sm.jpeg
  • 31683d_8dbb480a18912c5_sm.jpeg
  • 31683e_8dbb480a16eebca_sm.jpeg

    Värdering600 - 700 SEK
    Slagavgift (inkl. moms)50 SEK