796 Figuriner/rökelsehållare, 1 par, porslin, Fo-hundar, polykrom glasyr, h 20 cm, skador och lagningar

32130a_8dbb9bc00e514ee_med.jpeg
  • 32130a_8dbb9bc00e514ee_sm.jpeg
  • 32130b_8dbb9bc0279d8bb_sm.jpeg
  • 32130c_8dbb9bc03e16fa7_sm.jpeg
  • 32130d_8dbb9d1950ea1f3_sm.jpeg
  • 32130e_8dbb9d19652203f_sm.jpeg
  • 32130f_8dbb9d198082914_sm.jpeg
  • 32130g_8dbb9d199ad8287_sm.jpeg

    Värdering1 100 - 1 200 SEK
    Slagavgift (inkl. moms)50 SEK