Visning

28/6 12 - 19

29/6 12 - 17

30/6 12 - 16

Final bid500 SEK
Est600 - 700 SEK
Byrå, mahogny med mässingsbeslag, 1900-tal, 5 lådor, b 80 cm
Est600 - 700 SEK
Okänd designer för Mid You, matbord, ek, modern tillverkning, dia 120 cm
Est600 - 700 SEK
Cortesi, Angelo för Fiam, soffbord, härdat glas, "Ponte", l 120 cm
Est4,200 - 4,400 SEK
Est500 - 600 SEK
Okänd designer, 1970-tal, byrå, fur, 10 lådor, bredd 120 cm
Final bid700 SEK
Est600 - 700 SEK
Est1,100 - 1,200 SEK
Okänd designer, snurrfåtölj, röd sammet, handformad, modern tillverkning
Final bid1,400 SEK
Est1,100 - 1,200 SEK
Barskåp, "Captains Bar", mahogny med vitrindörr, h 56 cm
Final bid400 SEK
Est500 - 600 SEK
Armstol, bonad björk, biedermeier, 1800-talets mitt
Final bid600 SEK
Est300 - 400 SEK
Sängstomme, mahogny, Grange, innermått 200 x 180 cm, daterad 10/11 1999
Final bid3,000 SEK
Est3,200 - 3,400 SEK
796
Est600 - 700 SEK
805
Est500 - 600 SEK
806
Est500 - 600 SEK
807
Est500 - 600 SEK
808
Est500 - 600 SEK
809
Est500 - 600 SEK
810
Est500 - 600 SEK
811
Est500 - 600 SEK
Okänd designer, cafébord, Sway, 2 st, svartlackerat trä, 60 x 70 cm,
812
Est500 - 600 SEK
813
Est500 - 600 SEK
814
Est500 - 600 SEK
815
Est500 - 600 SEK
816
Est500 - 600 SEK
818
Final bid600 SEK
Est600 - 700 SEK
Hurts med jalusidörr, björk, 1920-30-tal, bred 70 cm
831
Est600 - 700 SEK