57 Strid, Hardy, tempera, "Grönt rum", signerad och daterad 1954, 50 x 59 cm, a tergo ouevreetikett
Estimate | 2,800 - 3,000 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 50 SEK |
*Droit de Suite applies |