Final bid400 SEK
Est500 - 600 SEK
Final bid300 SEK
Est400 - 600 SEK
Fazakerley, Gordon, olja med applikation, signerad och daterad 1961 a tergo,
Est600 - 800 SEK
Plockgross Irmingen, Ingeborg för B&G, figurin, porslin, Kai,
Est200 - 300 SEK
Okänd designer för Schaubach Kunst, figurin, blanc-de-Chine, stående häst,
Final bid200 SEK
Est300 - 400 SEK
Nielsen, Ingeborg för Royal Copenhagen, figurin, porslin, gäss, modellnummer 609,
Final bid300 SEK
Est300 - 400 SEK
Tomte, bemålat lergods, Tyskland,
Est400 - 500 SEK
Est300 - 400 SEK
Est300 - 400 SEK
Plockgross Irmingen, Ingeborg för B&G, figurin, porslin, Little mother,
Est200 - 300 SEK
Plockgross Irmingen, Ingeborg för B&G, figurin, porslin, Viktor, polykrom underglasyrdekor,
Est200 - 300 SEK
Blomberg, Stig, skulpturer 1 par, järn, vikingaskepp, h 11 cm,
Final bid250 SEK
Est200 - 300 SEK