25/2 16.00

Visning::

23/2 12-19

24/2 12-17

25/2 12-16

Est400 - 500 SEK
Est400 - 500 SEK
Final bid500 SEK
Est400 - 500 SEK
Sellergren, Ulf G E, olja, komposition, signerad och daterad -61, 25 x 61 cm
Final bid400 SEK
Est400 - 500 SEK
Final bid450 SEK
Est400 - 500 SEK
Final bid500 SEK
Est600 - 700 SEK
Final bid1,700 SEK
Est1,500 - 1,600 SEK
Utrillo, Maurice, litografi, handkolorerad, "Moulin de la Galette" (1924), signerad i stenen, synlig pappersstorlek 28 x 22 cm
Final bid700 SEK
Est600 - 700 SEK
Est2,200 - 2,400 SEK
Final bid300 SEK
Est300 - 400 SEK
Final bid400 SEK
Est400 - 500 SEK
Stort parti grafik: litografier, posters mm
Final bid200 SEK
Est300 - 400 SEK
Est1,500 - 1,600 SEK
Final bid300 SEK
Est300 - 400 SEK
Final bid600 SEK
Est700 - 800 SEK
Final bid1,100 SEK
Est500 - 600 SEK
Final bid500 SEK
Est400 - 500 SEK
Est300 - 400 SEK
Reuterswärd, Oscar, färglitografi, Omöjlig figur, signerad och numrerad 24/45, synlig pappersstorlek 29 x 22 cm
Final bid500 SEK
Est300 - 400 SEK
Est400 - 500 SEK
Est300 - 400 SEK
Final bid200 SEK
Est300 - 400 SEK
Final bid200 SEK
Est300 - 400 SEK
Final bid500 SEK
Est300 - 400 SEK
Frisk, Thomas, blandteknik, "Tjeckisk höst I", signerad, 18 x 25 cm
Final bid400 SEK
Est500 - 600 SEK
Stenvinkel, Jan, färglito, komposition med gran, signerad och numrerad 148/350, synlig pappersstorlek 64 x 49 cm
Final bid300 SEK
Est400 - 500 SEK
Agnell, Olle, färgetsningar, 4 st, motiv från Venedig, signerade och numrerade, synliga pappersstorlekar 9 x 9 cm
Final bid300 SEK
Est400 - 500 SEK
Warnolf, Bertil, färglitografi, fågel, signerad, daterad -86 och numrerad EA I/XV, synlig pappersstorlek 40 x 31 cm
Est600 - 700 SEK
Est500 - 600 SEK
Est500 - 600 SEK
Final bid400 SEK
Est500 - 600 SEK
Est1,300 - 1,400 SEK
Est1,300 - 1,400 SEK
Est1,300 - 1,400 SEK
Est1,300 - 1,400 SEK
Est1,300 - 1,400 SEK
Est1,300 - 1,400 SEK
Est1,300 - 1,400 SEK
Est1,300 - 1,400 SEK
Final bid1,200 SEK
Est1,300 - 1,400 SEK
Final bid1,200 SEK
Est1,300 - 1,400 SEK
Final bid1,200 SEK
Est1,300 - 1,400 SEK
Final bid1,200 SEK
Est1,300 - 1,400 SEK
Est700 - 800 SEK
Frisk, Thomas, olja, "Cementfabriken", signerad, 62 x 72 cm
Est500 - 600 SEK
Est700 - 800 SEK
Est900 - 1,000 SEK
Est400 - 500 SEK