Lowest lot number
- DiverseClear filters
948
Est1,700 - 1,800 SEK
952
Kälke, smide och trä, 1900-talets 2 hälft, med ratt och broms, längd 90 cm
Est400 - 500 SEK
953
Stort parti tomtar, varierande höjd, samt klockor Rörstrand, 7 st, möjligen någon lagning
Final bid1,600 SEK
Est1,100 - 1,200 SEK
965
Påsförslutningsmaskin, elektrisk, Wu-Hsing Electronics co Ltd, modell TW300DA
Est400 - 500 SEK
967
Final bid500 SEK
Est400 - 500 SEK
968
Okänd designer, 1950-60-tal, blomlåda, teak, längd 64 cm
Final bid400 SEK
Est300 - 400 SEK
996
5 delar läderslöjd mm, bland annat saltpung
Est600 - 700 SEK