232 Bordslampa, porslin, rokokostil, Friedrich Greiner Volkstadt-Rudolstadt, 1900-talets 1 hälft, dekor av putti, polykrom och förgylld dekor, smärre skador, h inklusive lamphållare 40 cm, smärre fotnagg
Estimate | 1,300 - 1,400 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 50 SEK |