70 Vas, kristall, etsad och emaljerad dekor av blommande gren, Legras & Cie. Montjoie, Saint Denis, art-nouveau, sekelskiftet 1900, förgylld mynning, osignerad, invändig tillverkningsspricka, h 15 cm
Estimate | 1,100 - 1,200 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 50 SEK |