298 Van Rijn, Rembrandt Harmenszoon, efter honom, olja på pannå, 17-1800-tal, "Kristus uppväcker Lazarus" efter etsning från cirka 1632, 54 x 38 cm
Estimate | 2,200 - 2,400 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 50 SEK |