927 Åkirke, Lars, Alfelt, Vibeke samt Hanmann, Poul för Anton Michelsen, julskedar, 3 st, förgyllt sterlingsilver och emalj, medföljer årssked George Jensen, denna med slitage, total vikt cirka 160 gram
Estimate | 600 - 700 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 50 SEK |