450 Konsolbord, skuret och förgyllt trä och pastellage med skiva i porfyr, högklassigt gustavianskt Stockholmsarbete, 1770-80-tal, dekor av festoner, fleuroner mm, h 83 cm,
renoverat, delvis senare förgyllnig, skiva spräckt
Estimate | 16,000 - 18,000 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 50 SEK |