Flyttad till söndagen den 4/6 klockan 16.
Visning: Auktionsdagen 12-16
Lowest lot number
- Silver, Guld smyckenClear filters
Parfymflacon, sterlingsilver och glas, Viktoriansk, stämplar H Matthews Birmingham 1900, h 14 cm, silvervikt 50 gram
Final bid350 SEK
Est400 - 500 SEK
Collier, dubbel, odlade pärlor, cirka 5 mm med lås i 18 karat rödguld, l 42 cm, låsets pärla lös
Final bid1,100 SEK
Est1,100 - 1,200 SEK
Final bid450 SEK
Est600 - 700 SEK
Est400 - 500 SEK
Fotografiram, sterlingsilver, London, 1900-tal, dia 10,5 cm
Final bid250 SEK
Est400 - 500 SEK