Sommarauktion
Lowest lot number
- BöckerClear filters
Bok, Contenson, Vincent, Ordinis Praedicatorum, tom II,
Final bid800 SEK
Est1,000 - 1,200 SEK
Final bid800 SEK
Est1,000 - 1,200 SEK
Häften, 2 st, IKEA-katalog 1966 samt STIL 1969,
Final bid100 SEK
Est200 - 300 SEK
Bok, Smith, W H B, "Small arms of the world", 9 upplagan 1969,
Est200 - 300 SEK
Bok Sirén, Osvald. Kinas konst under tre årtusenden tom I-II,
Est400 - 500 SEK
Est200 - 300 SEK
Gästbok, palisander med intarsia, Danmark, 1900-talets 1 hälft,
Est200 - 300 SEK
911
Corneille, (Guillaume Cornelis Van Beverloo), färglitografier, 2 st, kvinna och fågel respektive kvinna, fågel och katt,
Final bid1,100 SEK
Est1,300 - 1,400 SEK
1011
Tidskrift, Life, 19 oktober 1964, reportage om Kennedymordet,
Est200 - 300 SEK