Lowest lot number
- BelysningClear filters
Okänd designer, 1950-tal, golvlampa, mässing
Final bid400 SEK
Est500 - 600 SEK
Okänd designer för HEMI, bords/vägglampa, brunlackerad metall,
Est200 - 300 SEK
Ekström, Yngve för Pileprodukter, tillskriven, bordslampa, akrylplast, "Tulip",
Est400 - 500 SEK
Est300 - 400 SEK
Okänd designer, golvlampa, mässing, 2 ljusarmar, numrerad 4420,
Est1,000 - 1,200 SEK