Auktion söndag 29/9 klockan 16

Fredag 27/9 klockan 12 - 19

Lördag 28/9 klockan 12 - 17

Söndag 29/9 klockan 12 - 16

929
Est600 - 700 SEK
930
Est1,900 - 2,000 SEK
Taipaleenmäki, Jussi, färglitografier, 8 st, Stenshuvud, signerade
931
Final bid1,000 SEK
Est1,100 - 1,200 SEK
932
Est500 - 600 SEK
Okänd konstnär, olja, kvinna med risknippe, otydligt signerad, 46 x 38 cm
933
Est300 - 400 SEK
934
Est500 - 600 SEK
935
Est500 - 600 SEK
937
Est400 - 500 SEK
939
Est500 - 600 SEK
940
Est400 - 500 SEK
941
Est400 - 500 SEK
Nilsson, Kjell, akryl, landskap, signerad och daterad -90, synlig storlek 50 x 71 cm
942
Est300 - 400 SEK
943
Est400 - 500 SEK
944
Est500 - 600 SEK
946
Est600 - 700 SEK
948
Est1,300 - 1,400 SEK
950
Est400 - 500 SEK