Auktion 28/7 16.00.
26/7 12-19
27/7 12-17
28/7 12-16
Lowest lot number
- DiverseClear filters
Skivspelare, Philips Space Age UFO turntable 22GF303, 1970-tal, sladd med skada
Final bid500 SEK
Est400 - 500 SEK
Bose Sound Link, längd 31 cm
Est400 - 500 SEK
Flätad korg, Madeira, diameter 54 cm
Est400 - 500 SEK
Hockeyspel, Stiga 1900-talets 2 hälft, längd 89 cm
Est500 - 600 SEK