360 Okänd engelsk konstnär, akvarell, 1800-tal, gatubild från Boppard am Rhein, Tyskland, otydligt signerad R Tucker (?), synlig pappersstorlek 32 x 23 cm
Estimate | 600 - 700 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 50 SEK |