3 Bærtling, Olle, färgserigrafi, "Nobi", signerad, daterad 1956-68, numrerad 158/300, synlig pappersstorlek 19 x 34 cm,
blad nummer 17 ur "The Angles of Baertling - Open form infinite space - From cinétisme to open form 1949-1968"
Estimate | 8,500 - 9,000 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 50 SEK |
*Droit de Suite applies |