697 Jönsson, Barbro, litografier, 2 st, samramade, inslagna frukter, signerade, daterade -83 samt numrerade 27/200, synliga pappersstorlekar, 19 x 17 cm vardera
Estimate | 300 - 400 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 50 SEK |
*Droit de Suite applies |