13 Carl Kylberg, (1878-1952), "Figur på balkong"
Olja på duk. Signerad med initialer. 61,5 x 51,4 cm
Carl Kylberg (1878-1952)
“Figure on Balcony”. Oil on canvas. Signed with initials. 61,5 x 51,4 cm.
Estimate | 200,000 - 300,000 SEK |
*Droit de Suite applies |
Carl Kylberg (1878-1952) Sverige
In category Art