Digman, Ingegärd, akvarell, äpplen på gren, signerad,
Slutpris300 SEK
Värdering200 - 300 SEK
Grovens, Harald, olja, figurkomposition, signerad,
SlutprisInga bud
Värdering200 - 300 SEK
Slutpris100 SEK
Värdering200 - 300 SEK
SlutprisInga bud
Värdering200 - 300 SEK
SlutprisInga bud
Värdering200 - 300 SEK
Ikon, tempera på guldfond, grekisk-ortodox, Korsfästelsen,
Slutpris350 SEK
Värdering400 - 600 SEK
SlutprisInga bud
Värdering4 000 - 5 000 SEK
SlutprisInga bud
Värdering1 800 - 2 000 SEK
Torsslow, Sten Harald, olja, landsväg med vallflicka,
SlutprisInga bud
Värdering1 500 - 2 000 SEK
Okänd konstnär, olja, Rosenborgs Slottspark, Köpenhamn,
SlutprisInga bud
Värdering300 - 400 SEK
Zieler, Mogens, färglito, Majs,
Slutpris200 SEK
Värdering300 - 400 SEK
Ulmer, Axel, olja, kustparti med segelfartyg,
SlutprisInga bud
Värdering400 - 600 SEK
Slutpris500 SEK
Värdering600 - 800 SEK
Lawes, Harold, akvareller, 2 st,
SlutprisInga bud
Värdering300 - 400 SEK
Jacobsen, Johan, olja, Hundested hamn,
SlutprisInga bud
Värdering300 - 400 SEK
Lem, Alfred, relief, bemålad glasfiber (?), figurkomposition,
SlutprisInga bud
Värdering300 - 400 SEK
Henriksen, Mads, akvarell,
Henriksen, Mads, akvarell,
SlutprisInga bud
Värdering150 - 200 SEK
Okänd konstnär, sekelskiftet 1900, olja, insjölandskap,
Slutpris100 SEK
Värdering200 - 300 SEK
Strüwer, Ardy, färglito, Le Petit Saint-Benoit,
Slutpris350 SEK
Värdering300 - 400 SEK
Strüwer, Ardy, färglito, La Coupole,
Slutpris600 SEK
Värdering300 - 400 SEK
SlutprisInga bud
Värdering200 - 300 SEK
Sabbagh, Georges Hannah, olja, sittande akt, signerad och daterad 1926,
SlutprisInga bud
Värdering40 000 - 50 000 SEK
Slutpris400 SEK
Värdering150 - 200 SEK
Okänd konstnär, sekelskiftet 1900, oljemålningar, 2 st, landskap,
Slutpris200 SEK
Värdering300 - 400 SEK
SlutprisInga bud
Värdering200 - 300 SEK
SlutprisInga bud
Värdering300 - 400 SEK
Slutpris300 SEK
Värdering400 - 500 SEK
SlutprisInga bud
Värdering2 000 - 3 000 SEK
SlutprisInga bud
Värdering200 - 300 SEK
Borberg, Ivan, olja, stilleben,. signerad och daterad 1970,
Slutpris150 SEK
Värdering200 - 300 SEK
Okänd konstnär, couache, kvinnoporträtt, signerad Nell (?) och daterad 1956,
SlutprisInga bud
Värdering200 - 300 SEK
Okänd konstnär, olja, Torgstånd, otydligt signerad,
SlutprisInga bud
Värdering200 - 300 SEK
Lundgreen, Karl Emil, olja, danskt backlandskap, signerad,
Slutpris400 SEK
Värdering500 - 600 SEK
SlutprisInga bud
Värdering4 000 - 5 000 SEK
Heiring, Harald, olja, sydländsk gatubild,
SlutprisInga bud
Värdering400 - 600 SEK
SlutprisInga bud
Värdering200 - 300 SEK
Sköld, Erik, olja, landskap, signerad,
Slutpris100 SEK
Värdering200 - 300 SEK
Ravnvig, Paul, olja, stilleben med vindruvor, signerad,
SlutprisInga bud
Värdering400 - 600 SEK
SlutprisInga bud
Värdering400 - 600 SEK
SlutprisInga bud
Värdering200 - 300 SEK
SlutprisInga bud
Värdering1 000 - 1 500 SEK
Okänd kinesisk konstnär, kalligrafiska blad, 2 + 1,
Slutpris100 SEK
Värdering200 - 300 SEK
Slutpris100 SEK
Värdering200 - 300 SEK
Schou, Karl, olja, bygata - motiv från Fanö,
SlutprisInga bud
Värdering200 - 300 SEK
SlutprisInga bud
Värdering200 - 300 SEK
Okänd indisk konstnär, gouache på siden, elefant,
Slutpris100 SEK
Värdering200 - 300 SEK
Wallin, Anders, akvarell, stadsbild Naxos,
804
Slutpris100 SEK
Värdering200 - 300 SEK
Hallström, Staffan, litografi, figurkomposition,
805
SlutprisInga bud
Värdering200 - 300 SEK