650 Wiinblad, Björn, egen verkstad, 5 delar fajans, vas, skål, 2 kannor samt flaska med lock, signerade och daterade, h 7 - 20 cm, vas samt flaska med lagning/nagg
Värdering | 400 - 500 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |