24/5 kl 12 - 19
25/5 kl 12 -17
26/5 kl 12 - 16
26/5 kl 16
- BöckerRensa filter
SlutprisInga bud
Värdering1 100 - 1 200 SEK
Bok, Sauret, Andre (ed), "Chagall, Litographe II 1957-62", Monaco 1963, med 11 originallitografier tryckta av Fernand Mourlot
Slutpris2 000 SEK
Värdering2 200 - 2 400 SEK
Bok: Pedersen, Carl Henning, "Fantasiens Fugle, 102 tusch-tegninger 1948-1954", tom I-II, Brøndums Forlag, København 1989, 2 folioband i skyddskassett, signerad, 500 ex
SlutprisInga bud
Värdering300 - 400 SEK
SlutprisInga bud
Värdering600 - 700 SEK
Numismatik, 4 bd; Sveriges besittningsmynt, Svensk myntförteckning 1818-1988, Den svenska mynthistorien 17191818 samt Sveriges och dess besittningars guldmynt och riksdaler
Slutpris600 SEK
Värdering700 - 800 SEK
Böcker; parti numismatik mm
Slutpris500 SEK
Värdering600 - 700 SEK
Bok: Tilgmann, F, red, "Atlas de Finlande" 1899, halvfransk folio, slitage ej genomgången
Slutpris500 SEK
Värdering600 - 700 SEK
Bok, Nygård-Nielsen, Arne: Norsk jernskulptur, tom I—II
SlutprisInga bud
Värdering400 - 500 SEK
Bok; Antologia Gothoburgensis, Rundquist, Göteborg 1953
SlutprisInga bud
Värdering300 - 400 SEK