- DiverseRensa filter
948
SlutprisInga bud
Värdering1 700 - 1 800 SEK
952
Kälke, smide och trä, 1900-talets 2 hälft, med ratt och broms, längd 90 cm
SlutprisInga bud
Värdering400 - 500 SEK
953
Stort parti tomtar, varierande höjd, samt klockor Rörstrand, 7 st, möjligen någon lagning
Slutpris1 600 SEK
Värdering1 100 - 1 200 SEK
965
Påsförslutningsmaskin, elektrisk, Wu-Hsing Electronics co Ltd, modell TW300DA
SlutprisInga bud
Värdering400 - 500 SEK
967
Slutpris500 SEK
Värdering400 - 500 SEK
968
Okänd designer, 1950-60-tal, blomlåda, teak, längd 64 cm
Slutpris400 SEK
Värdering300 - 400 SEK
996
5 delar läderslöjd mm, bland annat saltpung
SlutprisInga bud
Värdering600 - 700 SEK