SlutprisInga bud
Värdering1 100 - 1 200 SEK
SlutprisInga bud
Värdering2 200 - 2 400 SEK
Herrarmbandsur, 18 karat rödguld med svart läderrem, Certina New Art, i originaletui, ägargravyr
Slutpris3 800 SEK
Värdering3 200 - 3 400 SEK
Weckström, Björn för Lapponia, hänge med kedja, så kallad eldbrons, "Betlehem Steel", signerad, h 7 cm, kedja l 70 cm, i etui från Magasin du Nord, Köpenhamn
Slutpris1 200 SEK
Värdering1 100 - 1 200 SEK
Armring, förgylld metall med olikfärgade kristaller, Swarovski, modern tillverkning, i originaletui
Slutpris600 SEK
Värdering400 - 500 SEK
Slutpris1 300 SEK
Värdering600 - 700 SEK
SlutprisInga bud
Värdering1 100 - 1 200 SEK
SlutprisInga bud
Värdering400 - 500 SEK
Sked, silver, så kallad möllesked, Holland, 1900-tal, dekor av vindmölla, pseudostämplar, l 16,5 cm, vikt 50 gram
Slutpris200 SEK
Värdering300 - 400 SEK
Slutpris400 SEK
Värdering500 - 600 SEK
Collier, odlade pärlor med silverlås, dia 7 mm, l 47 cm
Slutpris600 SEK
Värdering400 - 500 SEK
SlutprisInga bud
Värdering1 100 - 1 200 SEK
SlutprisInga bud
Värdering900 - 1 000 SEK
SlutprisInga bud
Värdering500 - 600 SEK
823
SlutprisInga bud
Värdering1 300 - 1 400 SEK
825
Slutpris1 200 SEK
Värdering1 300 - 1 400 SEK
Parti armbandsur, 15 st, Pierre Balmain, Hema, Ole Mathiesen, Omega mm, bruksslitage
833
Slutpris1 300 SEK
Värdering1 100 - 1 200 SEK
Herrarmbandsur, 14 karat rödguld med plastglas, Roamer, dia 35 mm, vikt 21,3 gram, ägargravyr
871
Slutpris2 400 SEK
Värdering2 200 - 2 400 SEK
884
SlutprisInga bud
Värdering400 - 500 SEK
891
Slutpris400 SEK
Värdering500 - 600 SEK
Herrarmbandsur, Camel Trophy, 100% återanvänt stål, vattentät 50 meter
934
SlutprisInga bud
Värdering500 - 600 SEK
959
SlutprisInga bud
Värdering700 - 800 SEK
Anderson, Anders Gustaf, miniatyrmålning i 18 k guldram, gouache på ben, porträtt av Daniel Ferdinand Stockenberg (1797-1859), signerad och daterad 1823, baksida med infattad hårlock på siden,
995
Slutpris4 200 SEK
Värdering4 200 - 4 400 SEK