SlutprisInga bud
Värdering3 200 - 3 400 SEK
SlutprisInga bud
Värdering300 - 400 SEK
Slutpris1 000 SEK
Värdering600 - 700 SEK
SlutprisInga bud
Värdering900 - 1 000 SEK
Slutpris1 600 SEK
Värdering1 700 - 1 800 SEK
SlutprisInga bud
Värdering2 200 - 2 400 SEK
Slutpris500 SEK
Värdering600 - 700 SEK
SlutprisInga bud
Värdering600 - 700 SEK
Slutpris600 SEK
Värdering400 - 500 SEK
SlutprisInga bud
Värdering300 - 400 SEK
Lindskog, Axel Einar, statyett, gips, fotplatta i Kolmårdsmarmor, "Danserskan", originalet tidigare i Figaroparken i Halmstad, signerad och dat 1949, h inklusive platta 41 cm
Slutpris2 000 SEK
Värdering2 200 - 2 400 SEK
SlutprisInga bud
Värdering3 400 - 3 600 SEK
SlutprisInga bud
Värdering3 400 - 3 600 SEK
SlutprisInga bud
Värdering3 400 - 3 600 SEK
SlutprisInga bud
Värdering3 400 - 360 SEK
SlutprisInga bud
Värdering600 - 700 SEK
SlutprisInga bud
Värdering1 300 - 1 400 SEK
SlutprisInga bud
Värdering900 - 1 000 SEK
Hellström, Thomas för Nittsjö, figurin, glaserat lergods, tupp, h 31 cm
SlutprisInga bud
Värdering600 - 700 SEK
Mugg, glaserat flintgods, Royal Doulton "Lobster Man", design 1967, h 20 cm
Slutpris700 SEK
Värdering600 - 700 SEK
Slutpris700 SEK
Värdering500 - 600 SEK
Okänd konstnär, skulptur, bronserad gjutmassa på sockel i svart marmor, violinist, otydligt signerad, h 25 cm
Slutpris500 SEK
Värdering600 - 700 SEK
Slutpris600 SEK
Värdering700 - 800 SEK
SlutprisInga bud
Värdering600 - 700 SEK
SlutprisInga bud
Värdering400 - 500 SEK
Slutpris1 500 SEK
Värdering1 600 - 1 700 SEK
SlutprisInga bud
Värdering500 - 600 SEK
SlutprisInga bud
Värdering500 - 600 SEK
Danel, Alexander för Austin Inc, skulptur, konstmassa, "Soulmates", signerad, h 43 cm
Slutpris400 SEK
Värdering500 - 600 SEK
SlutprisInga bud
Värdering1 700 - 1 800 SEK
SlutprisInga bud
Värdering1 100 - 1 200 SEK
SlutprisInga bud
Värdering3 200 - 3 400 SEK
Slutpris200 SEK
Värdering300 - 400 SEK
Obelisk, marmor, 1900-talets 2 hälft, h 28 cm
SlutprisInga bud
Värdering600 - 700 SEK
SlutprisInga bud
Värdering2 400 - 2 600 SEK
SlutprisInga bud
Värdering2 400 - 2 600 SEK
SlutprisInga bud
Värdering2 400 - 2 600 SEK
SlutprisInga bud
Värdering2 400 - 2 600 SEK
SlutprisInga bud
Värdering600 - 700 SEK
Slutpris500 SEK
Värdering600 - 700 SEK
SlutprisInga bud
Värdering1 300 - 1 400 SEK
Parti figuriner samt bordslampa, Nao, Tengra mm, höjd 9-30 cm
Slutpris1 000 SEK
Värdering900 - 1 000 SEK
Okänd designer för CLC Alcobca, Portugal, skulptur, glaserat flintgods, tigerunge, polykrom underglasydekor, höjd 28 cm, öra med nagg
Slutpris300 SEK
Värdering400 - 500 SEK
SlutprisInga bud
Värdering300 - 400 SEK
Rydnert, Annmari, skål/skulptur, delvis glaserat lergods, diameter 32 cm
Slutpris400 SEK
Värdering400 - 500 SEK
SlutprisInga bud
Värdering1 100 - 1 200 SEK
Okänd konstnär för Marbell Stone art, skulptur, konststen, 1960-tal, stående pojke, höjd 19 cm
SlutprisInga bud
Värdering300 - 400 SEK
SlutprisInga bud
Värdering700 - 800 SEK