SlutprisInga bud
Värdering3 200 - 3 400 SEK
SlutprisInga bud
Värdering2 200 - 2 400 SEK
SlutprisInga bud
Värdering400 - 500 SEK
Renoir, Auguste, efter, olja, "Jeune fille lisant", efter original från 1886, 61 x 46 cm
Slutpris300 SEK
Värdering400 - 500 SEK
Ollers, Edvin, olja, stilleben, signerad, 37 x 46 cm
Slutpris200 SEK
Värdering300 - 400 SEK
Slutpris300 SEK
Värdering400 - 500 SEK
SlutprisInga bud
Värdering500 - 600 SEK
Olson, Erik, färglitografi, "Komedianterna", signerad, daterad 1955 och numrerad 30/260, synlig pappersstorlek 59 x 51 cm
Slutpris800 SEK
Värdering700 - 800 SEK
Jonson, Sven, färglito, "Gryning", tryckt signatur, numrerad 100/390, synlig pappersstorlek 56 x 68 cm
Slutpris400 SEK
Värdering500 - 600 SEK
SlutprisInga bud
Värdering1 700 - 1 800 SEK
SlutprisInga bud
Värdering300 - 400 SEK
Parti måleri och grafik; Carlsson, Hållqvist-Formgren mm
SlutprisInga bud
Värdering300 - 400 SEK
SlutprisInga bud
Värdering700 - 800 SEK
Slutpris1 600 SEK
Värdering1 100 - 1 200 SEK
SlutprisInga bud
Värdering1 100 - 1 200 SEK
SlutprisInga bud
Värdering300 - 400 SEK
Lanje Lundqvist, Signe, olja, "Vinterhav",  51 x 57 cm
Slutpris800 SEK
Värdering900 - 1 000 SEK
Slutpris1 000 SEK
Värdering1 100 - 1 200 SEK
SlutprisInga bud
Värdering600 - 700 SEK
Slutpris500 SEK
Värdering600 - 700 SEK
Hardaga, Tarik, olja med collage, komposition med sittande man, signerad, 55 x 24 cm
Slutpris500 SEK
Värdering600 - 700 SEK
SlutprisInga bud
Värdering1 100 - 1 200 SEK
Bemålat fotografi, USA, 1920, original stuckram med välvt glas, 47 x 27 cm
Slutpris300 SEK
Värdering400 - 500 SEK
SlutprisInga bud
Värdering1 100 - 1 200 SEK
Slutpris200 SEK
Värdering300 - 400 SEK
Hultén, C O, akvatint, urskogskomposition, signerad och daterad -72, synlig pappersstorlek 62 x 51 cm
SlutprisInga bud
Värdering300 - 400 SEK
SlutprisInga bud
Värdering1 100 - 1 200 SEK
Slutpris500 SEK
Värdering400 - 500 SEK
SlutprisInga bud
Värdering400 - 500 SEK
Poster, Led zeppelin, Swan song album, synlig pappersstorlek 84 x 65 cm
SlutprisInga bud
Värdering300 - 400 SEK
Heerup, Henry, färglito, bröllopsscen, signerad - 71 i stenen, ur mappen Nytår 1972, synlig pappersstorlek 35 x 43 cm
SlutprisInga bud
Värdering300 - 400 SEK
SlutprisInga bud
Värdering300 - 400 SEK
SlutprisInga bud
Värdering1 100 - 1 200 SEK
Olesen, Eyvind, olja, stilleben, signerad och daterad -62, 47 x 66 cm
Slutpris300 SEK
Värdering400 - 500 SEK
SlutprisInga bud
Värdering700 - 800 SEK
SlutprisInga bud
Värdering300 - 400 SEK
771
SlutprisInga bud
Värdering300 - 400 SEK
Vantore, Mogens, olja, landsby, signerad, 65 x 80 cm
SlutprisInga bud
Värdering400 - 500 SEK
Slutpris400 SEK
Värdering500 - 600 SEK
Slutpris350 SEK
Värdering200 - 300 SEK
SlutprisInga bud
Värdering400 - 500 SEK
Dahlbergh, Eric, kopparstick, "Typus solennitatum quibus tabulæ pacis inter regna Sueciæ et Daniæ...", ur Samuel von Pufendorffs "De rebus a Carolo Gustavo..." 1696, synlig pappersstorlek 30 x 38 cm
789
Slutpris400 SEK
Värdering500 - 600 SEK
796
SlutprisInga bud
Värdering1 100 - 1 200 SEK
802
SlutprisInga bud
Värdering300 - 400 SEK
de Zwart, Willem, olja, landskap, signerad, 19 x 24 cm
803
SlutprisInga bud
Värdering11 100 - 1 200 SEK
805
SlutprisInga bud
Värdering500 - 600 SEK
806
SlutprisInga bud
Värdering1 100 - 1 200 SEK
808
Slutpris200 SEK
Värdering300 - 400 SEK