SlutprisInga bud
Värdering4 200 - 4 400 SEK
Flintlåspistol, mässing, så kallad Kubur, lås och pipa i stål, Osmanska riket, Balkan, 1800-tal, dekor av örnar mm, längd 50 cm
Slutpris4 400 SEK
Värdering4 200 - 4 400 SEK
SlutprisInga bud
Värdering1 100 - 1 200 SEK
Stort parti mynt, Sverige, cirka 40% av dem silver, total vikt cirka 3,4 kilo
Slutpris5 500 SEK
Värdering5 500 - 6 000 SEK
Slutpris6 000 SEK
Värdering5 500 - 6 000 SEK
Slutpris600 SEK
Värdering700 - 800 SEK
Slutpris300 SEK
Värdering400 - 500 SEK
Slutpris400 SEK
Värdering500 - 600 SEK
Tartandolk, metall, glas och plast (!), sk Sgain Dubh, Skottland, 1900-talets slut, tot l 20 cm
Slutpris350 SEK
Värdering400 - 500 SEK
SlutprisInga bud
Värdering900 - 1 000 SEK
SlutprisInga bud
Värdering400 - 500 SEK
Knivar i balja, 10 st, sekelskiftet 1900 och senare, Holberg, Dahlgren med flera, någon smärre skada
Slutpris2 000 SEK
Värdering2 200 - 2 400 SEK
Slutpris18 000 SEK
Värdering19 000 - 20 000 SEK
SlutprisInga bud
Värdering900 - 1 000 SEK
SlutprisInga bud
Värdering1 300 - 1 400 SEK
SlutprisInga bud
Värdering1 300 - 1 400 SEK
SlutprisInga bud
Värdering5 500 - 6 000 SEK
Slutpris4 200 SEK
Värdering2 200 - 2 400 SEK
SlutprisInga bud
Värdering1 200 - 1 300 SEK
Hjälm, lackerad plåt, Italien, M/1915/16
Slutpris500 SEK
Värdering400 - 500 SEK
Hjälm, lackerat stål, Italien, M/33
Slutpris400 SEK
Värdering400 - 500 SEK
Slutpris350 SEK
Värdering400 - 500 SEK
Parti äldre frimärken
Parti äldre frimärken
SlutprisInga bud
Värdering400 - 500 SEK
Slutpris600 SEK
Värdering700 - 800 SEK
SlutprisInga bud
Värdering600 - 700 SEK
SlutprisInga bud
Värdering600 - 700 SEK
Bergman, Bo, egen ateljé, kniv i balja, bonad björk, läder och smide, signerad, total l 18 cm
Slutpris400 SEK
Värdering500 - 600 SEK
Bergman, Bo, egen ateljé, kniv i balja, bonad björk, läder och smide, signerad, total l 22 cm
Slutpris500 SEK
Värdering600 - 700 SEK
SlutprisInga bud
Värdering600 - 700 SEK
SlutprisInga bud
Värdering600 - 700 SEK
Bergman, Bo, egen ateljé, kniv i balja, bonad masurbjörk, läder och smide, signerad, total l 17 cm, klingan från Helle
Slutpris300 SEK
Värdering400 - 500 SEK
SlutprisInga bud
Värdering500 - 600 SEK
Bergman, Bo, egen ateljé, kniv i balja, skiktlimmat trä, läder och smide, signerad, total l 21 cm
Slutpris500 SEK
Värdering600 - 700 SEK
Bergman, Bo, egen ateljé, kniv i balja, bonad masurbjörk, läder och smide, signerad, total l 27 cm, oidentifierad smedstämpel
Slutpris500 SEK
Värdering600 - 700 SEK
SlutprisInga bud
Värdering400 - 500 SEK
SlutprisInga bud
Värdering600 - 700 SEK
SlutprisInga bud
Värdering600 - 700 SEK
Slutpris500 SEK
Värdering600 - 700 SEK
SlutprisInga bud
Värdering400 - 500 SEK
Kniv i balja, näver, smide och läder, så kallad Kauhava-kniv, Sverige eller Finland, total l 23 cm
Slutpris350 SEK
Värdering400 - 500 SEK
SlutprisInga bud
Värdering600 - 700 SEK
SlutprisInga bud
Värdering600 - 700 SEK
SlutprisInga bud
Värdering600 - 700 SEK
SlutprisInga bud
Värdering600 - 700 SEK
SlutprisInga bud
Värdering600 - 700 SEK
SlutprisInga bud
Värdering600 - 700 SEK
SlutprisInga bud
Värdering600 - 700 SEK
Bergman, Bo, egen ateljé, kniv i balja, bonad masurbjörk, läder och smide, signerad, total l 22 cm, oidentifierad smedstämpel OG
Slutpris500 SEK
Värdering600 - 700 SEK