- MöblerRensa filter
980
Fåtöljer, 1 par, helstoppad plyschklädsel, så kallade Emmafåtöljer, 1900-talets mitt
SlutprisInga bud
Värdering600 - 700 SEK
981
Matgrupp, 13 delar, bemålat trä, gustaviansk stil, 1900-talets mitt, 12 stolar samt matbord med 2 iläggsskivor
SlutprisInga bud
Värdering2 200 - 2 400 SEK
987
Okänd designer, notställ/tidningshylla, trä och mässing, art-déco, 1920-tal, längd 48 cm, någon stav saknas
Slutpris350 SEK
Värdering300 - 400 SEK
989
Sätterikast, trä, 1900-talets 1 hälft, längd 83 cm
SlutprisInga bud
Värdering300 - 400 SEK
1005
Okänd designer, rullvagn, vitlackerat trä, längd 68 cm
Slutpris100 SEK
Värdering200 - 300 SEK
1019
Okänd designer, 1960-70-tal, bänk/hylla på hjul, plexiglas och mässing, l 65 cm, bruksslitage
SlutprisInga bud
Värdering1 100 - 1 200 SEK