Okänd designer, 1950-60tal, fåtöljer, 1 par, teak, lösa, stoppade dynor
Slutpris4 000 SEK
Värdering4 200 - 4 400 SEK
Slutpris2 000 SEK
Värdering2 200 - 2 400 SEK
SlutprisInga bud
Värdering4 220 - 4 400 SEK
SlutprisInga bud
Värdering8 500 - 9 000 SEK
SlutprisInga bud
Värdering3 200 - 3 400 SEK
SlutprisInga bud
Värdering3 200 - 3 400 SEK
SlutprisInga bud
Värdering1 100 - 1 200 SEK
SlutprisInga bud
Värdering500 - 600 SEK
Slutpris4 000 SEK
Värdering4 200 - 4 400 SEK
Slutpris450 SEK
Värdering500 - 600 SEK
SlutprisInga bud
Värdering3 200 - 3 400 SEK
Soffa, skuret, bemålat och bronserat trä, sengustavianskt provinsarbete, 1800-talets 1 hälft eller mott, kannelerade ben med rosettanfanger, lejongul sammetsklädsel, l 168 cm
Slutpris1 000 SEK
Värdering1 100 - 1 200 SEK
SlutprisInga bud
Värdering1 100 - 1 200 SEK
SlutprisInga bud
Värdering3 800 - 4 000 SEK
SlutprisInga bud
Värdering900 - 1 000 SEK
SlutprisInga bud
Värdering500 - 600 SEK
Bänk, skuren och bonad ek med gyllenlädersklädsel, nyrenässans/fornnordisk stil, 1800-talets slut, h 105 cm
Slutpris500 SEK
Värdering600 - 700 SEK
SlutprisInga bud
Värdering2 200 - 2 400 SEK
Notställ, mahogny med mässingsdetaljer, jugend, sekelskiftet 1900, h 76 cm
SlutprisInga bud
Värdering400 - 500 SEK
Hansen, Severin för Haslev, matbord, palisander, 1960-tal, etikettsignerat, diameter 116 cm, iläggsskivor saknas, bruksslitage
Slutpris2 000 SEK
Värdering2 200 - 2 400 SEK
Slutpris2 600 SEK
Värdering2 800 - 3 000 SEK
SlutprisInga bud
Värdering2 800 - 3 000 SEK
Salongsmöbel, 6 delar, skuret och bonat trä med sammetsklädsel, rokokostil, 1900-talets 2 hälft, 2 armstolar samt 4 stolar
Slutpris500 SEK
Värdering600 - 700 SEK
SlutprisInga bud
Värdering300 - 400 SEK
Okänd designer, stol, ek, beige skinnklädsel
SlutprisInga bud
Värdering300 - 400 SEK
Cafébord, vit marmorskiva på gjutjärnsfot, sekelskiftet 1900, h 72, dia 60 cm
Slutpris1 100 SEK
Värdering1 100 - 1 200 SEK
Okänd designer, 1900-talets mitt, pall, fur, l 62 cm
Slutpris400 SEK
Värdering500 - 600 SEK
SlutprisInga bud
Värdering7 500 - 8 000 SEK
SlutprisInga bud
Värdering1 700 - 1 800 SEK
Slutpris800 SEK
Värdering900 - 1 000 SEK
SlutprisInga bud
Värdering1 700 - 1 800 SEK
Korgstol, 1900-talets 2 hälft, höjd 146 cm
Slutpris600 SEK
Värdering600 - 700 SEK
Illums design group för Illums Bolighus, soffa, savrt anilinläder på stålben, "The Sofa", etikettmärkt, l 190 cm
SlutprisInga bud
Värdering4 200 - 4 400 SEK
Postskåp, grålackerad metall, höjd 192 cm, mindre skador
SlutprisInga bud
Värdering700 - 800 SEK
Spelbord, bonad björk och masurbjörk, biedermeier, 1800-talets 1 hälft, b 100 cm, brukslitage
Slutpris600 SEK
Värdering500 - 600 SEK
Soffa, 2-sits, Howardmodell, modern tillverkning, helstoppad grå linne(?)klädsel, b 180 cm
Slutpris500 SEK
Värdering600 - 700 SEK
SlutprisInga bud
Värdering900 - 1 000 SEK
SlutprisInga bud
Värdering1 900 - 2 000 SEK
SlutprisInga bud
Värdering600 - 700 SEK
SlutprisInga bud
Värdering2 200 - 2 400 SEK
SlutprisInga bud
Värdering3 200 - 3 400 SEK
Rakspegel, skuren, mahognybonad och svärtad björk, oscariansk 1800-talets 2 hälft, h 172 cm
Slutpris1 000 SEK
Värdering1 100 - 1 200 SEK
Okänd designer, soffa, så kallad Howardmodell, randig klädsel, l 210 cm
SlutprisInga bud
Värdering2 200 - 2 400 SEK
SlutprisInga bud
Värdering600 - 700 SEK
SlutprisInga bud
Värdering600 - 700 SEK
SlutprisInga bud
Värdering500 - 600 SEK
Slutpris400 SEK
Värdering400 - 500 SEK
SlutprisInga bud
Värdering700 - 800 SEK