450 Konsolbord, skuret och förgyllt trä och pastellage med skiva i porfyr, högklassigt gustavianskt Stockholmsarbete, 1770-80-tal, dekor av festoner, fleuroner mm, h 83 cm,
renoverat, delvis senare förgyllnig, skiva spräckt
Värdering | 16 000 - 18 000 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |