354 Lundmark, August Alexander, litografi, porträtt av Generallöjtnanten Friherre Georg Carl von Döbeln, signerad i stenen och daterad -82, synlig pappersstorlek 41 x 28 cm, vattenskada
Värdering | 1 100 - 1 200 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |