Auktion 25/6 klockan 16
23/6 Midsommarafton stängt!
24/6 12-17
25/6 12-16
- BöckerRensa filter
Freddie, Wilhelm, blandteknik, "Dyret braender", förlaga till omslag för bok av Rolf Gjedsted, pappersstorlek 24 x 17 cm, medföljer bok, signerad av författaren, proveniens Rolf Gjedsteds dbo
Slutpris5 000 SEK
Värdering3 200 - 3 400 SEK
Mycket stort parti litteratur om mat och dryck, 2 flyttlådor
SlutprisInga bud
Värdering1 100 - 1 200 SEK
SlutprisInga bud
Värdering1 100 - 1 200 SEK
Slutpris200 SEK
Värdering300 - 1 400 SEK
Leiden/Brill, mapp med marina tryck, Nederländerna
SlutprisInga bud
Värdering200 - 300 SEK