Aprilauktion söndagen den 30/4 klockan 16.
Fredag 28/4 klockan 12.00 - 19.00
Lördag 29/4 klockan 12.00 - 17.00
Söndag 30/4 klockan 12.00 - 16.00
- MöblerRensa filter
Buck, Erik antagligen för Odense Maskinsnedkeri/Domus Danica, stol, ek med textilklädsel
SlutprisInga bud
Värdering300 - 400 SEK
Rullator, metall med plastdetaljer, Trust, modern tillverkning, bruksslitage
Slutpris400 SEK
Värdering400 - 500 SEK
Dynor till utemöbler, 3 st, KWA, Knäred
SlutprisInga bud
Värdering400 - 500 SEK
Legald, Simon för Normann Copenhagen, rullvagn, rödlackerad metall och trä, "Block", b 50 cm, bruksslitage
Slutpris250 SEK
Värdering300 - 400 SEK
Matbord, valnöt, 1900-talets 2 hälft, l 210 cm
Slutpris700 SEK
Värdering200 - 300 SEK
Bord, massiv hardwood, Indonesien, 1900-tal, 107 x 86 cm
SlutprisInga bud
Värdering600 - 700 SEK