Fredagen 28/10 12 - 19
Lördag 29/10 10 - 17
Söndag 30/10 12 - 16
Auktion 30/10 16.00
- DiverseRensa filter
799
Säckkärra, metall och plast,
Slutpris200 SEK
Värdering200 - 300 SEK
813
Digitalkamera, Nikon Coolpix S33, 13,2 megapixels,
Slutpris500 SEK
Värdering600 - 700 SEK
814
Parti läder/tapetserareverktyg, stål och trä,
Slutpris500 SEK
Värdering600 - 700 SEK
816
Parti LP-skivor, Peps Persson, flera signerade
Slutpris1 400 SEK
Värdering900 - 1 000 SEK
817
Laptop, Acer Aspire V5-531,
Slutpris500 SEK
Värdering600 - 700 SEK
818
Parti elastolin/lanolinfigurer, 14 st, husdjur,
SlutprisInga bud
Värdering400 - 500 SEK
819
Parti elastolin/lanolinfigurer, 9 st, vilda djur,
SlutprisInga bud
Värdering400 - 500 SEK
821
Parti LP-skivor, bl.a Elton John, Shadows mm
Slutpris500 SEK
Värdering500 - 600 SEK
831
Parti leksaks/modellbilar, 1900-talets 2 hälft,
Slutpris200 SEK
Värdering300 - 400 SEK
840
Takampel, rödbrokig glasmassa med mässingsbeslag,
Slutpris600 SEK
Värdering400 - 500 SEK
845
Reservoirpenna, Sailor, stift i 21 karat rödguld,
Slutpris800 SEK
Värdering400 - 500 SEK
846
Parti reservoirpennor mm, delvis med guldstift,
Slutpris1 300 SEK
Värdering1 100 - 1 200 SEK
850
Okänd finsk konstnär, skulpturer, 2 st, snidat trä, älg samt björnar
Slutpris350 SEK
Värdering400 - 500 SEK