62 Bergström, Lena, skulptur/skål, 'Planets', Kosta Boda, signerad samt numrerad 175/500. I/IV 'Merkurius'. Signerad "7630007 Kosta Boda LIM. ED". Box samt USB-sticka medföljer. Längd 22, höjd 18 cm.
Värdering | 3 200 - 3 400 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |