201 Altarljusstake, emaljerad koppar, Kina Qing-republik, 1900-talets 1 hälft, polykrom dekor av växtlighet mm, h 56 cm, omfattande emaljskador, ljusspets saknas
Värdering | 1 100 - 1 200 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |