554 Taipaleenmäki, Jussi, färglitografi, "Målaridyll" signerad och numrerad 117/290, synlig pappersstorlek 22 x 34 cm
Värdering | 400 - 500 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |