313 Degorce, Georges-Léo, etsning, "Fez", ed Braun Paris 1923, signerad och numrerad 119/175, pappersstorlek 36 x 26 cm
Värdering | 400 - 500 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |