221 Spegel, förgyllt trä och pastellage, empire, 1800-talets 1 hälft, tympanonkrön, flankerande kolonetter, dekor av örn, egupticerande maskaroner mm, h 113 cm, senare bakstycke och glas
Värdering | 1 300 - 1 400 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |