16 Carl Wilhelmson, (1866-1928), "Segelsömnad"
Olja på pannå. Signerad. På baksida numrerad 585. 27 x 21 cm.
Carl Wilhelmson (1866-1928)
"Sail sewing". Oil on board. Signed. Numbered 585 on the back. 27 x 21 cm
Värdering | 20 000 - 30 000 SEK |
Carl Wilhelmson (1866-1928) Sverige
I kategori Art